Villa Tadilatı

villa-tadilati

Villa Tadilatı

Villa tadilatı ve dekorasyonu işini Tadilat veya sıfırdan villa yaptırmak için fikir edinmek .istiyorsanız Musttan inşaat firması olarak size yardımcı olmak istediğimiz yazımızı okumanızı öneririz. Aldığınız veya almış olduğunuz arsanıza yapabildiğimiz gibi eski bir yapıya hem güçlendire uygulaması aynı zamanda tadilatını tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde yenilenmiş bir villa gibi teslim ediyoruz.

Anahtar Teslim Tadilatlar

Bir arsanız var ise veya arsa alıp villa yaptırmayı planlıyorsanız size bu konu da yardımcı olabiliriz e-mimar olarak arsa alım aşamasından teslim aşamasına. kadar tüm işlerinizi biz yapıyoruz size yalnızca tarzınıza uygun seçimler yapmak kalıyor

Villa Tadilatı Aşaması

Musttan Villa Tadilatı Sizden bir yetki belgesi satın aldıktan sonra yaptırmayı düşündüğünüz yapının aşağıda belirtilen tüm işlerini biz takip etmekteyiz.
Plan Proje Tasarım uygulama
Yapı denetim aşaması başından beri

Villa tadilatı Belediye işleri (Ödemeler İşlem takibi %80 %95 Son 5 ve İş bitirme süreçleri takibi iş bitirme ve İskan alınması)Mal müdürlüğü (Ödemeler İşlem takibi)
Tapu müdürlüğü (Arsa Meskene çevirme Tapu alınması ve Kat irtifakı kat mülkiyeti işleri)
İski Bedaş İgdaş Türk Telekom (Şantiye aboneliği yapılması ve sonlandırılması mesken aboneliklerinin yapılması)
Villa Tadilatı ,Kaba yapı işlerinin yapılışı; Kalıp demir duvar çatı işleri
İnce yapı işlerinin yapılması; Elektrik su doğal gaz altyapı işleri, Sıva şap seramik parke oda kapısı , çelik kapılar küpeşte ferforje alçıpan uygulamaları var ise asansör altyapı ve tüm teknik işlerinin yapılması Bahçe işi Çatı kaplama işleri Mobilya üretimi ve Montaj işleri 

Villa Tadilatı Tasarımı Yapılması

Villa tadilatı, İnşaat Kentsel Dönüşüm ve Tadilat Güçlendirme için alınması gerekli olan izinler Tadilat işi olması yeni binadan oldukça farklıdır yeni bina yapmak tüm fotoğrafı kurumlarla muhatap olunuyor. Tadilat işinde öyle değil yalnızca belediyeden izin alınıyor çok ciddi bir tadilat durumunuz yoksa onuda yapamayabilirsiniz. Villa Tadilatı yaparken villanın durumu çok önemli detaylı inceleme yapmakta fayda var keşif hizmetimiz ücretsizdir isterseniz hemen arayabilir veya bizlere hızlı bir şekilde ulaşmak için formumuzu doldurup size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sosyal Medya;
instagram
Facebook

Projelerimizden hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin

İLETİŞİME GEÇ
Open chat

Zetyazilim Musttan Dijital'de Gücünü Dijital Pazarlama Ajansı Zetyazılım'dan almaktadır.

KATALOG