Kentsel Dönüşüm İnşaat Tadilatı

Kentsel Dönüşüm İnşaat Tadilatı

Kentsel dönüşüm inşaat tadilatı genellikle eski binaları kapsamaktadır. Günümüzde birçok ilde ve ilçede kentsel dönüşüm projeleri yürütülmektedir. Bu projelerle özellikle yıpranmış olan yapıların tadilatı amaçlanmaktadır. Komple bina tadilatı dış cephe kolon güçlendirme ve iç ortam tadilatı olmak üzere binanın tüm tadilatını kapsamaktadır. Bu kapsamda dış cephenin mantolamaları, pencere pervazları, eski pencere ve kapıların değişimi, kolonların güçlendirilmesi, çatı aktarılması veya çatının yenilenmesi, elektrik tesisatlarının ve su tesisatlarının yenilenmesi sağlanmaktadır. Bu kapsamda daire, villa, ofis, plaza gibi birçok farklı yapı mimarlar ve mühendisler tarafından yeniden tasarlanıp teknik ekiplerimiz tarafından tasarımlar uygulamaya alınmaktadır.

Tadilat Güçlendirme Projeleri

Kentsel dönüşüm inşaat tadilatı Bina yaşı artıkça kontrollerin sıklaştırılması gerekmektedir. Binaların dekorasyonlarının yapılması kadar güçlendirilmesi de ciddi öneme sahiptir. Komple bina tadilatı tercihlerin de binaların güçlendirilmesi de muhakkak gündeme alınmalıdır. Bina güçlendirme özellikle depreme ve kullanıma çok daha dayanıklı enerji tasarrufu sağlayabilecek yapıların oluşması için gereklidir. Kentsel dönüşüm inşaat tadilatı Bina güçlendirme işlemleri için uzman kişilerden yardım almalısınız. Doğru ekipmanları doğru alanlarda doğru teknikler kullanılarak yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan bütün işlemler yalnızca maddi kayıp yaşamanıza neden olur binalarınıza güçlendirmeye katkısı olmaz. Firmamız uzman kadrosuyla kolon güçlendirme, dış dekorasyon, iç dekorasyon, gibi birçok alanda hizmet sağlamaktadır.

İç Mimarlık Hizmetleri

Kentsel dönüşüm inşaat tadilatı Firmamız komple bina tadilatı başta olmak üzere ihtiyaç duyacağınız birçok farklı alanda birçok farklı tadilat ve mimari hizmetler sunmaktadır. Herhangi bir alanın iç mimari tasarımı için firmamız tarafından ücretsiz olarak keşif ve ölçü işlemleri hizmeti verilmektedir. Keşif sonrasında yapılabilecek birden fazla dekorasyon önerisi oluşturulmakta ve bütçenize uygun olan projenin eklentilerin izin tümünü fazlasıyla karşılaması sağlanmaktadır. Tasarımlardan verimlilik ve kullanım ön planda olmaktadır. Firmamız tarafından hazırlanan tüm tasarımlar da estetiklik ve teknik kullanım özellikleri ön planda olmaktadır. Tasarımlar alanı kullanım amacına yönelik olarak işlevsel olmasını sağlamaktadır. Ayrıca görsel faktörler, dokunsal faktörler, işitsel faktörler gibi dün faktörler detaylı olarak hesaplanır ve alanlarınıza uygun mu, tasarımlar hesaplamalar neticesinde kararlaştırılır. Birbirinden farklı aksesuarlar ve mobilyalar ile bina larınız güçlendirirken aynı zamanda ayrılmak istemeyeceksiniz mekanlara dönüşür.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle  iletişime geçiniz.İletişim için tıklayınız.

Sosyal Medya;
instagram
Facebook
Linkledin

Projelerimizden hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin

İLETİŞİME GEÇ
Open chat

Zetyazilim Musttan Dijital'de Gücünü Dijital Pazarlama Ajansı Zetyazılım'dan almaktadır.

KATALOG